Kvalita a bezpečnosť

Verte štandardom Hill´s

Potvrdený záväzok kvality a bezpečnosti.

1 VÝVOJ PRODUKTOV

1 VÝVOJ PRODUKTOV

Viac ako 220 veterinárov, vedeckých pracovníkov, technológov a odborníkov na výživu v spoločnosti Hill´s pracuje na vývoji krmív Hill´s, ktoré plnia potreby Vašich maznáčikov.

VÝVOJ PRODUKTOV
VÝVOJ PRODUKTOV
DODÁVKA INGREDIENCIÍ

2DODÁVKA INGREDIENCIÍ

Ingrediencie prijímame iba od dodávateľov, ktorích zariadenia spĺňajú najprísnejšie merítka akosti a ktorí boli schválení spoločnosťou Hill´s.

Nielenže je každá ingrediencia dôkladne skúmaná, aby bola zaistená jej bezpečnosť, zároveň analyzuje obsah nevyhnutných živín v ingredienciách obsiahnutých vo všetkých našich krmivách, aby sme zaistili, že Váš maznáčik dostane presne také zloženie, aké potrebuje.

VÝROBA PRODUKTOV

3VÝROBA PRODUKTOV

Vo všetkých výrobných zariadeniach vykonávame zároveň každoročný audit kvality systému, aby sme mali istotu, že spĺňame vysoké štandardy, ktoré si Váš maznáčik zaslúži.

Požadujeme dodržiavanie aktuálnych postupov správnej výrobnej praxe (SVP) a vysokých štandardov kvality Hill's, aby výroba krmiva pre Vášho maznáčika prebiehala v čistých a hygienických podmienkach.

 

KONEČNÝ VÝROBOK

4KONEČNÝ VÝROBOK

Pri každom hotovom produkte Hill's vykonávame záverečné bezpečnostné kontroly, aby bola maximálne zaistená bezpečnosť krmív pre Vášho maznáčika.

Naviac sú všetky hotové produkty pred odoslaním fyzicky kontrolované a testované na prítomnosť kľúčových živín, aby sme sa uistili, že Vášmu maznáčikovi v každom balení dodáme rovnako kvalitný produkt.