nové začiatky
v každom balení.VEDA TO DOKÁZALA.

Pozrite si všetky produkty pre mačky    Opýtajte sa svojho veterinára

Meniaca sa klinická výživa pre meniace sa životné podmienky

Trpí Váša mačka špecifickými zdravotnými problémami alebo potrebuje určitú nutričnú výživu? Hill’s Prescription Diet je klinická výživa odporúčaná veterinármi, ktorá jej pomôže žiť ten najlepší život.

Packshot Urinary Care

STAROSTLIVOSŤ O MOČOVÉ CESTY

Keď má Vaša mačka problémy s močením, môže to byť frustrujúce pre Vás oboch. Rozhovor s veterinárom je prvým skvelým krokom, rovnako ako aj kŕmenie správnou výživou. Hill’s ponúka množstvo krmív pre starostlivosť o močové cesty, vrátane krmiva Prescription Diet c/d Multicare, ktoré obsahuje výživu, ktorá pomáha rekudovať bežné močové príznaky a rozpúšťa močové kamene už za 7 dní (v priemere 27 dní)

Packshot Weight Management

REDUKCIA HMOTNOSTI

Viac ako 55% domácich miláčikov má nadváhu, a dokonca aj niekoľko kíl navyše im môže spôsobiť zdravotné problémy. Dobrou správou je, že výživa dokáže pomôcť. Pokiaľ ide o redukciu hmotnosti, Hill’s ponúka viacero možností, vrátane Prescription Diet Metabolic, ktoré pomáha mačkám prirodzene schudnúť tým, že aktivuje ich metabolizmus, pričom udržiava pocit sýtosti a spokojnosti.

Packshot Kidney Care

STAROSTLIVOSŤ O OBLIČKY

Hill’s ponúka niekoľko druhov krmív pre starostlivosť o obličky, vrátane Prescription Diet k/d, ktoré pomáha chrániť životne dôležitú funkciu obličiek a podporuje prirodzenú schopnosť Vašej mačky budovať a udržiavať svalovú hmotu. Ako klinicky overená výživa zlepšuje kvalitu života a predlžuje vzťah s vašou mačkou.

Packshot Digestive Care

STAROSTLIVOSŤ O TRÁVENIE

Keď Vašu mačku trápia tráviace ťažkosti, je to pre každého nepríjemný zážitok. Opýtajte sa svojho veterinára, ktorú výživu Prescription Diet pre starostlivosť o trávenie odporúča.

Packshot Skin Sensitivities

STAROSTLIVOSŤ O POKOŽKU

Čas kŕmenia je chvíľou spojenia s Vašou mačkou, ale mačkám s citlivosťou na krmivo môže to, čo jedia, spôsobovať kožné alebo tráviace problémy. Opýtajte sa svojho veterinára, ktoré krmivo Prescription Diet je pre Vašu mačku to správne.

Packshot Other Conditions

INÉ ZDRAVOTNÉ ŤAŽKOSTI

Pre mačky s bežnými — a nie tak bežnými — ťažkosťami, Prescription Diet ponúka výživu založenú na vede, ktorá im pomáha žiť ten najlepší život.

#ask-your-vet (anchor only visible for authoring)

veterinarian examining cat

Opýtajte sa svojho veterinárneho lekára na odporúčanie

Výber krmiva pre domácich miláčikov nemusí byť samostatným rozhodnutím. Porozprávajte sa so svojím veterinárom o tom, ako môžu krmivá Prescription Diet pomôcť vašej mačke. Neviete, kde začať? Stiahnite si náš kontrolný zoznam otázok pre veterinára.

Stiahnuť zoznam    Nájsť veterinára

Nájsť produkt

Vyberte zdravotný problém a zistite viac o výhodách, ktoré naše terapeutické krmivo pre mačky ponúka.

Product Prescription Diet

star star star star star 4.6 (160)

Skvelé krmivo pre staršie mačiatka

Môj veterinár odporučil a predpísal toto krmivo našim dvom starším mačkám vo veku 14+ rokov a musím povedať, že im veľmi chutilo, a to znamená veľa pre niektoré maškrtné mačiatka! Cítim sa lepšie, keď im podávam krmivo, ktoré je pre nich dobré.

– poomy, bradenton, fl

Prečítajte si všetky recenzie

Science Diet Cat

Hľadáte každodennú výživu?

S Hill’s Science Plan udržiavate najlepší život Vašej zdravej mačky - skvelo chutiaca výživa založená na biológii pre každú fázu života.
 

O Science Plan

pet nutrition center (PNC)

Naši partneri schvaľujú

Od analýzy ingrediencií až po kontrolu kvality a chuti, viac ako 900 psov a mačiek v našom globálnom Centre pre výživu zvierat (PNC) nám pomáha vyvíjať výživu založenú na vede, ktorá zmení život vášho domáceho miláčika.

O PNC

cat sitting on counter top

Multi-Benefit výživa

Multi-benefit výživa, ktorá pomáha proaktívne podporovať zdravie vášho maznáčika na profesionálnej úrovni. Vyvinuté zo špecializovaných komponentov a s jedinečnou Hill's technológiou tak, aby každá porcia Vet essentials bola výživovo hodnotná. Dostupné výhradne u vášho veterinára. 

O Vet Essentials