Veríme, že správna výživa môže všetko zmeniť

Desaťročia vedy a výskumu vedú našu spoločnosť Hill’s pri príprave krmív s presne vyváženou zmesou chutí a výživy, ktoré vaši domáci miláčikovia potrebujú - aby mohli prežiť čo najlepší život.

Každá zmena začína vedou

Či už vykonáva špičkový výskum v odbore, analyzuje hladinu živín v každom z našich produktov alebo vyberá optimálne zložky pre zdravie vášho domáceho maznáčika, spoločnosť Hill’s je vedená vedou pri dosahovaní výsledkov, ktoré môžete vidieť - v každej malej zmene.

Popredná veda
Popredná veda

S 200+ veterinárnymi lekármi, PhD výživy a vedcami v odbore výživy, vyvíjame prelomové novácie pre zdravie vášho domáceho maznáčika.

Výskum, láska a starostlivosť
Výskum, láska a starostlivosť

V našom globálnom centre pre výživu domácich miláčikov nám našich viac ako 900 mačiek a psov pomáha lepšie vyvíjať krmivo pre domácich maznáčikov, ako je ten váš.

Všetko čo potrebujú v jednom kúsku
Všetko čo potrebujú v jednom kúsku

Na základe vedy vyvíjame naše krmivo s presnou vyváženosťou, aby váš domáci maznáčik získal všetko čo potrebuje - a nič iné.

Spoločnosť inšpirovaná vodiacim psom

Naša spoločnosť bola založená v roku 1939, keď nevidiaci muž požiadal svojho veterinárneho lekára o pomoc pre svojho chorého vodiaceho psa. Odpoveď ktorú našiel bolo krmivo - a odvtedy pomáhame domácim maznáčikom.

Bezpečnostné normy, ktorým môžete dôverovať

Naše normy kvality a bezpečnosti sú tak prísne, že pochádzajú od výrobcov ľudských potravín - takže váš maznáčik dostane krmivo vyrobené s ohľadom na jeho najlepší záujem.