neúspechy, stretnutia
zotavenie sa.
VEDA TO DOKÁZALA

Klinická výživa, ktorá pomáha veterinárom k tomu, aby sa zotavenie stalo možným

Domáci miláčikovia, ktorí trpia zdravotnými problémami, potrebujú nutričnú pomoc viac ako kedykoľvek predtým – a preto veterinári odporúčajú Hill’s Prescription Diet, ktorá poskytuje špecializovanú klinickú starostlivosť.

Ponúkame klinicky overenú dietetickú výživu pre starostlivosť o domácich miláčikov

ICON URINARY HEALTH
STAROSTLIVOSŤ O MOČOVÉ CESTY
ICON KIDNEY SUPPORT
STAROSTLIVOSŤ O OBLIČKY
ICON SKIN & COAT HEALTH
STAROSTLIVOSŤ O POKOŽKU
ICON WEIGHT MANAGEMENT
REDUKCIA HMOTNOSTI
ICON DIGESTIVE CARE
STAROSTLIVOSŤ O TRÁVENIE

Toto je niekoľko zo zdravotných porúch, pri ktorých môže veterinárny lekár odporučiť produkty Prescription Diet. Pozrite si zoznam všetkých prokuktov nižšie.

Pre podporu lepšieho života Vášho domáceho miláčika

Krmivá Prescription Diet ponúkajú klinickú výživu vhodnú pre akékoľvek zdravotné ťažkosti, a preto si môžete byť istý, že Váš domáci miláčik dostane presne to, čo potrebuje.

Ak váš miláčik trpí špecifickým zdravotným problémom, alebo máte pocit, že potrebuje ďalšiu pomoc, naplánujte si stretnutie so svojím veterinárom a opýtajte sa, ako môžu produkty Prescription Diet pomôcť.

Hill's Logo

Spoločnosť Hill's je lídrom v oblasti špičkovej vedy o výžive a je poctená, že je značkou, ktorú odporúčajú veterinárni lekári.

Satisfaction Guarantee Logo

Ak nie ste spokojný s týmto produktom zakúpeným u autorizovaného predajcu, vráťte mu nepoužitú časť a predajca Vám vráti peniaze alebo poskytne náhradný produkt. Viac informácií nájdete tu.

Nájdite veterinára vo Vašej blízkosti

Krmivá Prescription Diet sú vydávané na odporúčanie veterinárneho lekára. Na začiatok požiadajte svojho veterinára, aby posúdil zdravie a nutričné potreby vášho domáceho miláčika.