nové začiatky
v každom balení.VEDA TO DOKÁZALA.

Pozrite si všetky produkty pre psov    Opýtajte sa svojho veterinára

Meniaca sa klinická výživa pre meniace sa životné podmienky

Trpí Váš pes špecifickými zdravotnými problémami alebo potrebuje určitú nutričnú výživu? Hill’s Prescription Diet je klinická výživa odporúčaná veterinármi, ktorá mu pomôže žiť ten najlepší život.

Packshot Urinary Care

STAROSTLIVOSŤ O MOČOVÉ CESTY

Keď má Váš pes problémy s močením, môže to byť frustrujúce pre Vás oboch. Rozhovor s veterinárom je prvým skvelým krokom, rovnako ako aj kŕmenie správnou výživou. Hill’s ponúka množstvo krmív pre starostlivosť o močové cesty, vrátane krmiva Prescription Diet c/d Multicare, ktoré obsahuje výživu, ktorá pomáha rekudovať a znižovať riziko tvorby kameňov v močovom mechúre.

Packshot Weight Management

REDUKCIA HMOTNOSTI

Viac ako 55% domácich miláčikov má nadváhu, a dokonca aj niekoľko kíl navyše im môže spôsobiť zdravotné problémy. Dobrou správou je, že výživa dokáže pomôcť. Pokiaľ ide o redukciu hmotnosti, Hill’s ponúka viacero možností, vrátane krmív Prescription Diet Metabolic, ktoré pomáha psom prirodzene schudnúť tým, že aktivuje ich metabolizmus, pričom udržiava pocit sýtosti a spokojnosti.

Packshot Kidney Care

STAROSTLIVOSŤ O OBLIČKY

Ochorenia obličiek vyžadujú celodennú starostlivosť, ale možno ich efektívne zvládnuť správnou výživou. Krmivo Prescription Diet môže pomôcť udržiavať rovnováhu tekutín a minerálov v tele Vášho psa, pričom mu dodá chuť do jedla a podporí udržiavanie svalovej hmoty.

Packshot Digestive Care

STAROSTLIVOSŤ O TRÁVENIE

Keď Vášho psa trápia tráviace ťažkosti, je to pre každého nepríjemný zážitok. Opýtajte sa svojho veterinára, ktorá výživa Prescription Diet môže pomôcť zlepšiť trávenie Vášho psa a riešiť tráviace ťažkosti.

Packshot Skin Sensitivities

STAROSTLIVOSŤ O POKOŽKU

Existujú dva hlavné dôvody svrbenia u psov - environmentálne spúšťacie faktory a citlivosť na krmivo. Správna výživa môže pomôcť zvládnuť svrbenie a zlepšiť pokožku a srsť.

Packshot Other Conditions

INÉ ZDRAVOTNÉ ŤAŽKOSTI

Pre psov s bežnými — a nie tak bežnými — ťažkosťami, Prescription Diet ponúka výživu založenú na vede, ktorá im pomáha žiť ten najlepší život.

#ask-your-vet (anchor only visible for authoring)

veterinarian examining dog

Opýtajte sa svojho veterinárneho lekára na odporúčanie

Výber krmiva pre domácich miláčikov nemusí byť samostatným rozhodnutím. Porozprávajte sa so svojím veterinárom o tom, ako môžu krmivá Prescription Diet pomôcť vášmu psovi. Neviete, kde začať? Stiahnite si náš kontrolný zoznam otázok pre veterinára.

Stiahnuť zoznam    Nájsť veterinára

Product Science Diet

star star star star star 4.7 (203)

Používam to - a odporúčam to!

Môj pes bol kŕmený i/d kvôli problémom so žalúdkom, ale zakaždým, keď som sa ho pokúsil kŕmiť OTC krmivom, znova ochorel. Skrátka bolo jednoduchšie nechať ho natrvalo na i/d. Hovorím to všetkým našim klientom s domácimi miláčikmi, ktorí trpia chronickými tráviacimi ťažkosťami. i/d je skvelé krmivo na krátkodobé alebo dlhodobé používanie.

- sue5368, Paramus, NJ, USA

Prečítajte si všetky recenzie

Science Diet Dog

Hľadáte každodennú výživu?

S Hill’s Science Plan udržiavate najlepší život Vášho zdravého psa - skvelo chutiaca výživa založená na biológii pre každú fázu života.
 

O Science Plan

pet nutrition center (PNC)

Naši partneri schvaľujú

Od analýzy ingrediencií až po kontrolu kvality a chuti, viac ako 900 psov a mačiek v našom globálnom Centre pre výživu zvierat (PNC) nám pomáha vyvíjať výživu založenú na vede, ktorá zmení život vášho domáceho miláčika.

O PNC

Feed your inbox

Multi-Benefit výživa

Multi-benefit výživa, ktorá pomáha proaktívne podporovať zdravie vášho maznáčika na profesionálnej úrovni. Vyvinuté zo špecializovaných komponentov a s jedinečnou Hill's technológiou tak, aby každá porcia Vet essentials bola výživovo hodnotná. Dostupné výhradne u vášho veterinára. 

O Vet Essentials