Naša spoločnosť

Naše poslanie

Pomáhať pri obohacovaní a predlžovaní špeciálneho vzťahu medzi ľuďmi a ich domácimi miláčikmi.

Vízia

Našou víziou je viesť celosvetový trh prémiových krmív prostredníctvom našej pozície uznávanej poprednej svetovej spoločnosti v oblasti starostlivosti o výživu a zdravie domácich zvierat.
Inými slovami, rovnako ako náš zakladateľ Dr. Mark Morris starší aj my sme presvedčení, že správna výživa je nevyhnutná pre dlhý a zdravý život domácich maznáčikov. Chceme, aby ľudia po celom svete vedeli, že produkty Hill's sú najlepšími krmivami, aké môžu majitelia dať svojim maznáčikom.

Filozofia

Veríme, že všetky zvieratá o ktoré sa staráme, si po celý život zaslúžia našú lásku a starostlivosť. Sme preto veľmi pyšní na to, že naše krmivá môžu meniť Vášmu maznáčikovi život. Zaväzujeme sa, že budeme vždy dbať na pohodu a spokojný život zvierat.

NAŠA HISTÓRIA Buddy, inšpirácia pre krmivá značky Hill's

Naša história

Buddy, inšpirácia pre krmivá značky Hill's

S krmivami Hill's začal doktor Mark Morris, výnimočný lekár. Veril, že by sme starostlivosť o zdravie našich domácich zvierat mali brať rovnako vážne ako starostlivosť o naše zdravie. Dr. Mark Morris našiel spojenie medzi nedostatočnou výživou a ochorením u domácich zvierat a vyvinul krmivo, ktoré sa odlišovalo od všetkého, čo bolo dovtedy na trhu. Bodom zlomu pre Dr. Morrisa bolo stretnutie so slepým mužom Morrisom Frankom a jeho milovaným vodiacim psom menom Buddy. Buddy trpel ochorením obličiek a Frank požiadal Dr. Morrisa o pomoc. Dr. Morris vedel, že v tej dobe majú dostupné komerčné krmivá pre domáce zvieratá vysoký obsah fosforu a bielkovín, aby lepšie chutili a ich podávanie tak môže poškodiť obličky. Preto sa pustil do vývoja krmiva, ktoré by malo nízky obsah soli, ale skvelú chuť a vysokú nutričnú hodnotu.

Z tohto krmiva sa vyvinulo krmivo Prescription Diet k/d, ktoré sa stalo prvým komerčne dostupným krmivom Hill's. Vďaka tomu krmivu si Morris a Buddy užili ešte veľa spoločných šťastných rokov. Preto Buddy považujeme za úplne prvého maznáčika Hill's.

DEDIČSTVO V OBLASTI STAROSTLIVOSTI

Dedičstvo v oblasti starostlivosti

Dr. Mark Morris St.

Narodil sa v roku 1901. Dr. Morris bol vizionárom v oblasti klinickej výživy. Veril, že výživa môže viesť k zlepšeniu života domácich zvierat s určitými zdravotnými ťažkosťami.

Dr. Mark Morris Ml.

Syn Dr. Marka Morrisa staršieho pokračoval v práci, ktorú začal jeho otec vo výžive domácich zvierat, a je považovaný za otca zdravej výživy pre malé zvieratá.

NÁŠ ZÁVÄZOK PRE VŠETKU POHODU ZVIERAT

Náš záväzok pre všetku pohodu zvierat

Všetky zvieratá, ktoré sú v starostlivosti Hill´s Pet Nutrition, žijú v láskyplnom, bezpečnom, hravom a čistom prostredí.

Používame iba šetrné, neinvazívne metódy, ktoré sú nutné pre rozvoj nutričných technológií, aby psy a mačky mohli žiť dlhý a zdravý život.

 

Náš záväzok udržateľnosti

 

Spoločnosť Hill´s sa zaviazala k udržateľnosti v mnohých formách. Tento záväzok presahuje problematiku maznáčikov a zahŕňa ľudí, produkciu a planétu.