Alt Text
Alt Text
Alt Text

Obráďte obrázok k priblíženiu

Hill's VET ESSENTIALS NEUTEREDDOG Adult Small & Mini krmivo pre psov s kuracím

Dostupné veľkosti balenia
700g, 2kg, 6kg

Hill's VET ESSENTIALS NEUTEREDDOG krmivo pre dospelých malých a trpasličích psov s kuraťom je kompletné krmivo pre dospelých kastrovaných psov, najmä malých a trpasličích plemien (<10 kg), od 1 roka. Poskytuje vyvážený obsah energie, bielkovín, vitamínov a minerálnych látok. Nie je umelo konzervované. Bez syntetických farbív. Bez umelých sladidiel.

Veľkosť plemena

Malé plemená

Vek

Dospelý

#1 VETERINÁRMI

#1 VETERINÁRMI
ODPORÚČANÉ

Záruka spokojnosti

Za kvalitu, konzistenciu a chuť alebo za vrátenie peňazí

Dostupné výhradne u veterinára. Hill's VET ESSENTIALS NEUTEREDDOG krmivo pre dospelých malých a trpasličích psov s kuraťom ponúka pokrokovú výživu s 5 základnými zdravotnými prínosmi pre vášho psa, obsahuje klinicky overenú výživu pre podporu spaľovania tuku a pomáha vášmu psovi dosiahnuť a udržať si ideálnu váhu po kastrácií. Váha: Jedinečná zmes ingrediencií a nízky obsah tuku preukázateľne podporujú spaľovanie tuku a pomáhajú vášmu psovi dosiahnúť a udržať si ideálnu váhu. Trávenie: S optimálnou zmesou vlákniny, vrátane prebiotík pre podporu zdravého tráviaceho traktu Imunita: Vysoká hladina antioxidantov pre podporu prirodzenej obranyschopnosti Koža a srsť: S omega-6 mastnými kyselinami pre zdravú kožu a krásnu srsť Zdravý močový trakt: Kontrolovaný obsah horčíka, fosforu a vápnika pre zdravý močový trakt

Ako pomôže:

Revolučná výživa, pri ktorej je preukázané, že pomáha psom po kastrácií udržať optimálnu kondíciu a zdravie. S vysokým obsahom antioxidantov k podpore imunitného systému a so skvelou chuťou, ktorú bude Váš malý pes milovať.   Kľúčové výhody Hmotnosť: unikátna zmes ingrediencií a nízky obsah tuku pomáha dosiahnúť a udržať optimálnu hmotnosť. Trávenie: s optimálnou zmesou vlákniny, vrátane prebiotickej, k podpore zdravia tráviaceho traktu.  Funkcie životne dôležitých orgánov: presne vyvážené minerálne látky pre zdravie životne dôležitých orgánov.  Koža a srsť: omega-6 mastné kyseliny zaisťujú zdravú kožu a žiarivú srsť.  Kosti a kĺby: presná hladina minerálnych látok a omega-3 mastných kyselín podporuje zdravé kosti a kĺby.

Dodatočné informácie:

Zdravá strava, zdravé telo - to platí pre vás aj vášho maznáčika. Už vyše 75 rokov Hill´s skúma, ako udržať zvieratá na vrchole zdravia. Každé krmivo Hill's VET ESSENTIALS má jedinečné zloženie s 5 základnými zdravotnými prínosmi pre vášho maznáčika a je dostupné výhradne u vášho veterinára. Kvalitná výživa spolu s dostatočným množstvom pohybu a pravidelnými kontrolami u veterinára maximalizuje potenciál vášho maznáčika na šťastnejšiu a zdravšiu budúcnosť. Vyrobené v Európe z globálnych surovín, ktorým môžete dôverovať. Naše krmivo sa vyrába z tých najkvalitnejších surovín. Tieto suroviny musia spĺňať naše prísne štandardy na čistotu a obsah živín. Môžete zmeniť život zvieratám v útulku. Každou kúpou krmiva Hill's VET ESSENTIALS pomáhate nakŕmiť viac ako 100 000 maznáčikov bez domova, 365 dní v roku. Viac sa dozviete na hillsfoodshelterlove.com. 100% záruka spokojnosti. Nepochybujeme, že bude váš maznáčik s krmivami Hill's VET ESSENTIALS spokojný. Sme si tým tak istý, že ponúkame záruku 100% vrátenia peňazí. *

Krmivá Hill's sú dostupné ako granule, pochúťky a konzervy, aby vyhovovali špecifickým potrebám vášho psa. Môžete si vybrať z množstva lahodných príchutí, ktoré si váš pes obľúbi.

Odporúčame pre:

Dospelé psy malých a trpasličích plemien od 1 roku veku.

Neodporúčame pre:

Šteňatá a gravidné alebo dojčiace feny. V priebehu gravidity alebo dojčenia by mali feny prejsť na granule Hill's VET ESSENTIALS GROWTH pre šteňatá (nie však na VET ESSENTIALS GROWTH krmivo pre šteňatá veľkých plemien).

Je vyvinutá tak

Je vyvinutá tak,

aby pomohla znížiť riziko kryštálov struvitu a oxalátu vápenatého.

Vyrobené v USA

Vyrobené v USA
s globálnymi ingredienciami ktorým môžete veriť

Sme hrdý na to

Sme hrdý na to,
že sme pomohli 13 miliónom
domácim miláčikom nájsť navždy domov.

 

ZLOŽENIE: Kuracia (12 %) a morčacia múčka (hydina celkom 18 %), pšenica, kukurica, múčka z hrachových otrúb, kukuričný glutén, živočíšny tuk, proteínový hydrolyzát, sušené paradajkové výlisky, celulóza, ľanové semienko, sušená repná dužina, kokosový olej, minerálne látky, sušená mrkva.

 

ANALYTICKÉ ZLOŽENIE: Bielkovina 26,3 %, Obsah tuku 14,2 %, Hrubá vláknina 11,3 %, Omega-6 mastné kyseliny 2,4 %, Popol 5,2 %, Vápnik 0,82 %, Fosfor 0,64 %, Sodík 0,28 %, Draslík 0,73 %, Horčík 0,12 %; na kg: Vitamín A 10 250 IU, Vitamín D3 655 IU, Vitamín E 625 mg, Vitamín C 90 mg, Betakarotén 1,5 mg, L-karnitín 275 mg.

 

PRÍDAVNÉ LÁTKY NA 1 KG: Nutričné aditíva: 3b103 (Železo) 74,7 mg, 3b202 (Jód) 1,2 mg, 3b405 (Meď) 7,4 mg, 3b502 (Mangán) 7,7 mg, 3b603 (Zinok) 154 mg, 3b801 (Selén) 0,2 mg; s prírodným antioxidantom.

VetEssentials NeuteredDog Adult Small&Mini Dog Food with Chicken Dry - Denné dávkovanie

Hmotnosť (kg) Gramy
2 50
3 65
4 85
5 100
7.5 135
10 165

UŽITOČNÉ TIPY Upravte dávky krmiva podľa potreby, aby bola zachovaná optimálna váha. V prípade nejasností sa poraďte so svojim veterinárom. Podávate krmivo prvý krát? Miešajte stále väčšie množstvo nového krmiva so stále menším množstvom predchádzajúceho krmiva po dobu 7 dní. Vždy musí byť k dispozícií čerstvá voda! Vekom sa môžu nutričné potreby zvieraťa meniť. Pri každej kontrole sa informujte u svojho veterinára. Aby sa predišlo uduseniu, uchovávajte obal mimo dosahu zvierat a detí.

STARÉ KRMIVO

NOVÉ KRMIVO

Dni 1-2

Dni 1-2

Dni 3-4

Dni 3-4

Dni 5-6

Dni 5-6

Dni 7

Dni 7

Dni 1-2

Dni 1-2

Dni 3-4

Dni 3-4

Dni 5-6

Dni 5-6

Dni 7

Dni 7

Dni 1-2

Dni 1-2

Dni 3-4

Dni 3-4

Dni 5-6

Dni 5-6

Dni 7

Dni 7

3336 kcal/kg (334 kcal/100g)

Živiny V krmive2
%
Bielkoviny 26.3 %
Tuky 14 %
Sacharidy (NFE) 34.8 %
Hrubá vláknina 11.3 %
Vápnik 0.81 %
Fosfor 0.64 %
Draslík 0.72 %
Sodík 0.27 %
Horčík 0.122 %
Vitamín C 100 ppm
Vitamín E 643 IU/kg
Omega-3 mastné kyseliny 0.73 %
Omega-6 mastné kyseliny 2.42 %
L-karnitín 274.2 ppm

Hodnotenia

1Výživa vo výrobku po odstránení vlhkosti. Používa sa na priame porovnanie nutričných profilov s rozdielnym obsahom vlhkosti.

VetEssentials™

Preventative nutrition with 5 essential health benefits for your healthy pet.

Find Out More